Środa 27 Maj 2020
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • red style
  • grey style

LS1203

Czytnik ręczny LS1203 firmy Symbol Technologies to wysokiej jakości skanowanie laserowe, łatwość i wygoda użytkowania oraz trwałość za przystępną cenę. Stworzony specjalnie po to, aby zaspokoić potrzeby małych firm, czytnik LS1203 zapewnia niezawodne działanie, znaczące zmniejszenie liczby błędów podczas wprowadzanie danych, a także zwiększenie wydajności pracy niewielkich punktów sprzedaży, takich jak kwiaciarnie, wypożyczalnie wideo, sklepy sportowe, pamiątkarskie czy jubilerskie.

Heron

Heron czytnik zawierający funkcję, które zachwycą każdego. Idealny do zastosowań odczytu na odległości (do ponad 20 cm) w punkcie sprzedaży detalicznej (POS) lub aplikacji pakietu office. Czytnik zapewnia wysoką wydajność, w pakiecie innowacyjny design.

Idealny do stosowania zarówno jako czytnik ręczny i w trybie prezentacji, wszystkie modele Heron są lekkie i ergonomicznie wyprofilowane do ręcznego użytku i obejmują auto-sensing stoisko w opakowaniu. Usunięty ze stanowiska czytelnik przełącza się na tryb ręczny, umieszczony prawidłowo w stoisku wydaje dźwięk i automatycznie przełącza się w tryb stand (hands-free) do trybu prezentacyjnego.


Opracowany, aby zaspokoić wszystkie wymagania, czytniki serii Heron dostępne są w zestawach z różnymi interfejsami: standardowy D130 model multi-interfejs (RS-232, USB, Wedge i Wand Emulation), D110 model, zapewniający pełną łączność z główną kasą IBM i terminalami POS oraz D150 model EAS, który posiada zintegrowaną antenę EAS i specjalne kable, dla ułatwienia połączenia i zgodność z Nedap i Checkpoint ® EAS systemy, gwarantujące dezaktywacje znacznika EAS i czytania kodu jednym płynnym ruchem.

DS4208-HC

Model DS4208-HC rejestruje kody paskowe 1D i 2D stosowane dla celów przydzielania leków na identyfikacyjnych paskach nadgarstkowych pacjentów, na lekach, torbach na krew, czopkach i strzykawkach oraz na próbkach laboratoryjnych w celu ich monitorowania – a także na ekranach telefonów komórkowych i komputerów.

Touch TD1100

Touch TD1100 to seria czytników kontaktowych, stanowią one rozwiązanie dla klientów, którzy wymagają ekonomicznego rozwiązania dla bliskiego kontaktu z kodem kreskowym i dekodowania bez utraty jakości i wydajności. Czytnik zapewnia gwarancję czytania kontaktowego z doskonałą wydajnością odczytu na praktycznie wszystkich kodach kreskowych, w tym liniowych, uszkodzonych lub źle wydrukowanych.

DS4208

Skaner Motorola DS4208 charakteryzuje się wysoką prędkością typową dla laserowych skanerów kodów kreskowych zarówno 1D, jak i 2D, umożliwiając skanowanie kodów 2D bez utraty jakości ani wydajności. Użytkownicy już nie muszą tracić czasu na wyrównywanie skanera względem kodu kreskowego ani na przerwy pomiędzy kolejnymi operacjami skanowania.

QuickScan Series

QuickScan I Series liniowa technologia obrazowania do czytania 1D/Linear kodów kreskowych. Te ekonomiczne czytniki są przeznaczone do stosowania w środowiskach handlowych i biurowych , oferują dużą wydajność odczytu.

DS9208

Niezależnie od tego, czy chcesz skanować kody kreskowe wydrukowane na papierze, czy też wyświetlone na ekranie telefonu komórkowego, bez problemów zrobisz to za pomocą skanera Motorola DS9208. Zapewnia on 
wszechstronność skanowania dowolnego kodu 1D lub 2D — od drukowanych metek określających produkt i cenę towaru, poprzez mobilne kupony, mobilne karty podarunkowe i lojalnościowe, aż po karty pokładowe, a nawet bilety teatralne.
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>