Wtorek 25 Cze 2024
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • red style
  • grey style

Drukarki kodów kreskowych, etykiet


Proponujemy wysoko wydajne urządzenia służące do umieszczania kodów kreskowych i informacji w nich zawartych, które następnie wykorzystywane są do oznakowania odpowiedniego przedmiotu czy produktu. Drukarki kodów kreskowych (etykiet) dostępne są w modelach o różnych parametrach technicznych.

Urządzenie znajduje bardzo wiele zastosowań w różnych obszarach gospodarki. Może być wykorzystywane w przemyśle do szybkiego oznaczania dużej ilości towaru, w logistyce czy w każdej firmie oferującej tak popularne plastikowe karty lojalnościowe. Odpowiednio dobrane do zastosowań modele mogą usprawnić pracę właściwie każdego przedsiębiorstwa.

Występuje wiele rodzajów drukarek kodów kreskowych z różnym przeznaczeniem, w tym urządzenia:

Mobilne
Przenośne wersje urządzenia są przede wszystkim bardzo lekkie i stworzone z odpornych materiałów (aby zabezpieczyć w razie ewentualnego upadku). Umożliwiają one szybki wydruk etykiet czy np. biletów, wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba (na przykład w pociągach czy choćby na parkingach).


Biurowe
Modele drukarek, które pozwalają na oznaczanie na przykład listów, paczek czy dokumentów, co usprawni pracę właściwie każdego biura. Ponadto świetnie spełniają one swoją rolę np. w laboratoriach, gdzie służą oznaczaniu odpowiednich próbek. Biurowa wersja została stworzona z myślą o średniej ilości nakładów kodów i oznaczeń.


Półprzemysłowe
Przeznaczeniem półprzemysłowych modeli są przede wszystkim hale magazynowe, firmy produkcyjne czy spedycyjne. Są to miejsca, gdzie liczy się duża szybkość, wydajność i trwałość, natomiast potrzeby nie są jeszcze tak wielkie jak w dużych zakładach przemysłowych.


Przemysłowe
Drukarkami kodów kreskowych o charakterze przemysłowym zainteresowane będą największe zakłady, które codziennie potrzebują ogromnej ilości etykiet i oznaczeń. Urządzenia te przystosowane są do pracy w trudnych warunkach, w dużym zakresie temperatur (również poniżej zera). Mogą pracować również w systemie ciągłym.


RFID
Ten model pozwala na kodowanie informacji na specjalnych transponderach, korzystających z tej technologii. Co więcej, urządzenie tego typu umożliwia również dokonywanie zmian czy aktualizacji już raz zapisanych informacji.


W ofercie posiadamy drukarki etykiet takich producentów jak: ZEBRA, INTERMEC, SATO, DATAMAX
Slot Deposit Pulsa Tanpa Potongan, slot pulsa, slot pulsa tanpa potongan, Situs Slot Gacor, Slot deposit pulsa